back to projects

previous project - next project

Stagiona

HomeProgramAbout AsArtistsPressPartnersPeopleLocations EventEventTest

Akce
Monday 17/01/2022
Tuesday 18/01/2022
Thursday 27/01/2022
Wednesday 02/02/2022
Thursday 24/02/2022
21:30 SMALL HALL
Tuesday 01/03/2022
Sunday 06/03/2022
Monday 07/03/2022
Monday 14/03/2022
Tuesday 29/03/2022
Sunday 03/04/2022
Monday 04/04/2022
Monday 11/04/2022
Tuesday 26/04/2022
19:30 BIG HALL
O dost víc koncert, než jen trochu zvláštní muzikál. Všechno to tepe a hučí, všude. O mnoho víc hudby, než jen ruchy města bláznů a magorů a řekne ti to úplně každej - o dost víc lidí, protože v New Yorku nikdy nejsi sama, a to i když si úplně sama. Miřenka Čechová, Martin Tvrdý, Bára Zmeková, Tomáš Pácalt, Honza Stejskal
Tuesday 03/05/2022
Sunday 08/05/2022
Monday 09/05/2022
Sunday 15/05/2022
19:30 BIG HALL
O dost víc koncert, než jen trochu zvláštní muzikál. Všechno to tepe a hučí, všude. O mnoho víc hudby, než jen ruchy města bláznů a magorů a řekne ti to úplně každej - o dost víc lidí, protože v New Yorku nikdy nejsi sama, a to i když si úplně sama. Miřenka Čechová, Martin Tvrdý, Bára Zmeková, Tomáš Pácalt, Honza Stejskal
Friday 01/07/2022
19:30 BIG HALL
Friday 02/09/2022
19:30 BIG HALL
Tuesday 13/09/2022
Sunday 18/09/2022
19:30 BIG HALL
Sunday 25/09/2022
18:00 BIG HALL
Monday 26/09/2022
09:00 BIG HALL
10:30 BIG HALL
Monday 17/10/2022
19:30 BIG HALL
Tuesday 18/10/2022
19:00 BIG HALL
Friday 04/11/2022
19:30 BIG HALL
Saturday 05/11/2022
18:00 SMALL HALL
19:30 BIG HALL
Tuesday 15/11/2022
Sunday 20/11/2022
19:30 BIG HALL
Monday 21/11/2022
Tuesday 22/11/2022
Tuesday 29/11/2022
Wednesday 30/11/2022
19:00 BIG HALL
Stagiona. Master of Project: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. All Rights Reserved.