back to projects

previous project - next project

Stagiona

HomeProgramAbout AsArtistsPressPartnersPeopleLocations EventEventTest

Akce
Sunday 11/01/2009
19:30 BIG HALL
Ozvěny Festivalu amatérského divadla Modrý Kocour Turnov.
20:30 BIG HALL
Ozvěny Festivalu amatérského divadla Modrý Kocour Turnov.
Monday 12/01/2009
18:00 BIG HALL
Ozvěny Festivalu amatérského divadla Modrý Kocour Turnov.
20:30 BIG HALL
Ozvěny Festivalu amatérského divadla Modrý Kocour Turnov.
Tuesday 13/01/2009
20:00 BIG HALL
GAY muzikál NEJEN pro gaye! Hra Marka Ravenhilla, slavného „enfant terrible“ britské dramatiky 90.let, je oslavou různosti lidské sexuality, ale také fascinujícím pohledem do skryté kapitoly londýnské historie.
Wednesday 14/01/2009
20:00 BIG HALL
GAY muzikál NEJEN pro gaye! Hra Marka Ravenhilla, slavného „enfant terrible“ britské dramatiky 90.let, je oslavou různosti lidské sexuality, ale také fascinujícím pohledem do skryté kapitoly londýnské historie.
Friday 16/01/2009
20:00 BIG HALL
Festival Spitfire company 16.-18.leden 2009 v Paláci Akropolis. Nový progresivní soubor fyzického a plastického divadla, jehož cílem je zobrazovat člověka v mezních situacích, který se nebojí revoltovat, aby obhájil svou svobodu. Spitfire company dává prostor pro setkání umělců z různých žánrů a směrů a do svých představení organicky začleňuje především výtvarníky, hudebníky a další mimo divadelní tvůrce. Svá představení staví na dokonale zvládnutém tělesném vyjádření a totálním nasazení všech aktérů divadelní události. Ve třech dnech se v Paláci Akropolis představí tři představení.
Saturday 17/01/2009
20:00 BIG HALL
Festival Spitfire company 16.-18.leden 2009 v Paláci Akropolis. Nový progresivní soubor fyzického a plastického divadla, jehož cílem je zobrazovat člověka v mezních situacích, který se nebojí revoltovat, aby obhájil svou svobodu. Spitfire company dává prostor pro setkání umělců z různých žánrů a směrů a do svých představení organicky začleňuje především výtvarníky, hudebníky a další mimo divadelní tvůrce. Svá představení staví na dokonale zvládnutém tělesném vyjádření a totálním nasazení všech aktérů divadelní události. Ve třech dnech se v Paláci Akropolis představí tři představení.
Sunday 18/01/2009
20:00 BIG HALL
Festival Spitfire company 16.-18.leden 2009 v Paláci Akropolis. Nový progresivní soubor fyzického a plastického divadla, jehož cílem je zobrazovat člověka v mezních situacích, který se nebojí revoltovat, aby obhájil svou svobodu. Spitfire company dává prostor pro setkání umělců z různých žánrů a směrů a do svých představení organicky začleňuje především výtvarníky, hudebníky a další mimo divadelní tvůrce. Svá představení staví na dokonale zvládnutém tělesném vyjádření a totálním nasazení všech aktérů divadelní události. Ve třech dnech se v Paláci Akropolis představí tři představení.
Tuesday 20/01/2009
19:00 BIG HALL
Lunární festival 2009 – Vítání roku buvola
Monday 26/01/2009
20:00 BIG HALL
!!!Vážení návštěvníci pro náhlou nemoc v souboru je dnešní představení zrušeno!!! Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Sunday 08/02/2009
20:00 BIG HALL
Elsinorský krvák v hávu temné, hororové komedie.
Sunday 13/09/2009
20:00 BIG HALL
Herecko-psychologický koncert tří odlišných klaunů.
Monday 14/09/2009
20:00 BIG HALL
Existenciální pohybová groteska,ve které se "protnou" osudy Ch.Chaplina a Franze K.
Sunday 20/09/2009
20:00 BIG HALL
THE FUGUE OF TIME
Sunday 27/09/2009
20:00 BIG HALL
Smrtící smršť skvělých skečů se sexy sérií surových songů.To je ZLÝ VEČER!
Monday 28/09/2009
20:00 BIG HALL
Smrtící smršť skvělých skečů se sexy sérií surových songů.To je ZLÝ VEČER!
Monday 12/10/2009
20:00 BIG HALL
U Divadla Cože? očekávejte, že půjde-li o divadlo, bude to divadlo velmi zvláštních forem. :-)
Sunday 18/10/2009
20:00 BIG HALL
DYBBUK Sólové představení Iriny E. Andreevy. Ženská energie vesmíru a její projev v duši člověka.
Sunday 25/10/2009
19:00 BIG HALL
Závěrečný večer artistických workshopů pro děti, vedených divadelníky z Divadla v pohybu Décalages.
Monday 26/10/2009
20:00 BIG HALL
Improvizační večer tří "klaunů" plný hudby, tanečních kreací a pantomimy. Odhalte jejich soukromí!
Saturday 07/11/2009
20:00 BIG HALL
Oficiálně známí a úspěšní výtvarníci mají čas od času potřebu přímočarého exhibicionismu .
Monday 09/11/2009
20:00 BIG HALL, VESTIBUL
PETROUCHKA je osobitou a působivou výpovědí nejen o křehkosti a konečnosti lidského bytí.
Tuesday 10/11/2009
20:00 BIG HALL
V pořadí deváté autorské představení Teatru Novogo Fronta je mylníkem v tvorbě souboru.
Sunday 15/11/2009
19:30 BIG HALL
Existenciální pohybová groteska,ve které se "protnou" osudy Ch.Chaplina a Franze K.
Monday 16/11/2009
20:00 BIG HALL
Jazzový příběh plný magie, ostrých slov, gangsterů, intrik a hlavně šíleně dobré muziky Roberta Balzara.
Sunday 29/11/2009
20:00 BIG HALL
Nejvelkolepější a nejúspěšnější představení Kabaretu Caligula se vrací na scénu Paláce Akropolis!
Monday 30/11/2009
20:00 BIG HALL
Sci-fi (skoro)muzikál Zkáza vesmírné lodi Libido se vrací na prkna Paláce Akropolis! Nevídaná podívaná!!!
Monday 07/12/2009
20:00 BIG HALL
Theatrical-psychological concert of three different clowns.
Sunday 13/12/2009
20:00 BIG HALL
Theatrically linguistic work, guaranteed to entertain you! After a sold-out debut, it returns to PA.
Monday 14/12/2009
20:00 BIG HALL
Mix of dance, narration and abstraction, a festival of circus skill, burlesque, cabaret= Dias de las Noch
Sunday 20/12/2009
20:00 BIG HALL
Existential kinetic grotesque, connecting the absurd world of F. Kafka with the laughter of C. Chaplin.
Monday 21/12/2009
20:00 BIG HALL
For the record, famous and successful artists from time to time have the need for straight exhibitionism.
Stagiona. Master of Project: Bára Repická
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. All Rights Reserved.