back to projects

previous project - next project

Divadelní premiéry

HomeProgramAbout AsArtistsPressPartnersPeopleLocations EventEventTest

Akce
Sunday 17/02/2008
20:00 BIG HALL
Shakespeare, tři ženy a jedna tanečnice: Lady McBeth, Ofélie a nezkrotná Kateřina přicházejí ze snů. Surrealistická, snově temná alegorie o ženském prorůstání v království mužů … Společenství žen je společenstvím delfínů!
Monday 18/02/2008
20:00 BIG HALL
Shakespeare, tři ženy a jedna tanečnice: Lady McBeth, Ofélie a nezkrotná Kateřina přicházejí ze snů. Surrealistická, snově temná alegorie o ženském prorůstání v království mužů … Společenství žen je společenstvím delfínů!
Sunday 06/04/2008
Monday 28/04/2008
Thursday 15/05/2008
20:00 BIG HALL
Vrbková bez tíže, Buršová s kytarou, Chmelařová nad věcí, Kniha pod tónem - recitál tří hvězd
Monday 09/06/2008
20:00 BIG HALL
Pražská premiéra hry Můj krásný svět (zatímco v televizi běží Tři sestry od Čechova). Režie Vladimír Michálek.
Sunday 15/06/2008
20:00 BIG HALL
Tři klauni - Zbrožek, Liška a Polášek, v představení, které slibuje mnoho legrace, ale možná bude i vážné. Jemný, herecko-psychologický koncert, kdy nám protagonisté dovolí vstoupit do zákulisí a odkryjí pozadí mezilidských vztahů.
Monday 08/09/2008
20:00 BIG HALL
Dítě, teenager, kolektivní sebevražda, první lásky, lidské hodnoty, sexualita, náboženství, melancholie života dospělých ...
Monday 29/09/2008
20:00 BIG HALL
Anton Adasinsky & Theatre DEREVO
Monday 03/11/2008
20:00 BIG HALL
GAY muzikál NEJEN pro gaye je oslavou různosti lidské sexuality, ale také fascinujícím pohledem do skryté kapitoly londýnské historie.
Divadelní premiéry. Master of Project: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. All Rights Reserved.