%{plugin_logo_link}
PALAC
AKROPOLIS
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
CZ
%{plugin_link_newsletter}
%{plugin_icon_link}
menu
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
%{plugin_link_newsletter}
%{plugin_icon_link}
June
17. 06
NEW VENUE - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
NIE ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
17.
18. 06
NIE ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
NIE ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
18.
19. 06
NIE ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
19.
20. 06
Ravage Club
/FR
WALTARI
/FI
+
RAVAGE CLUB
/FR
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26. 06
Bohemian Cristal Instrument & JesterN
/IT
26.
27.
28.
29. 06
ART TALK ►
LENKA MORÁVKOVÁ
+
ALBERTO NOVELLO
/IT
BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT & JESTERN
/IT
+
MIRKA NOVAK & LISHOWN
29.
30. 06
BADFOCUS na Inne Brzmienia Art'n'Music Festivalu
30.
July
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
August
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
September
01.
02.
03.
04. 09
PRUNE
+
3RMA
/
-si
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06. 09
JOYCE MORENO
/BR
06.
07. 09
NIE THEATRE ►
THE END OF EVERYTHING EVER (EN VERSION)
NIE THEATRE ►
THE END OF EVERYTHING EVER
07.
08. 09
TANTEHORSE ►
IRIS
08.
09. 09
NEBOJSY
09.
10. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALLERINAS
10.
11. 09
HOTEL EUROPA
/PT
►
PERFECT MATCH
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13. 09
NĚCO NĚCO
+
LICHNOVSKÝ
+
IVY Z
13.
14.
15. 09
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
22.
23. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
SPITFIRE COMPANY ►
THE LAST OF THE SOVIETS
23.
24. 09
SPITFIRE COMPANY ►
MISS AMERIKA AND THE CANAL ST. RATS
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
29.
30.
October
01. 10
TANTEHORSE ►
IRIS
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05. 10
NILS PETTER MOLVAER
/NO
05.
06. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
KAR
06.
07. 10
MATIJA SOLCE ►
ŽIVOT POD PSA
07.
08. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
EXIT
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18. 10
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18.
19. 10
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21. 10
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21.
22. 10
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22.
23.
24. 10
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
November
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
+
CUT_
07.
08.
09.
10.
11.
12. 11
THE NECKS
/AU
12.
13. 11
THE DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18. 11
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18.
19.
20.
21. 11
LOS BITCHOS
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23. 11
NAČEVA ►
KŘEST ALBA
/
JDEM TEMNÝM DNEM
23.
24.
25.
26.
27. 11
MIREK KEMEL ►
KŘEST DESKY
27.
28. 11
GONG
/GB
/F
28.
29.
30.
December
01.
02. 12
SPITFIRE COMPANY ►
THE LAST OF THE SOVIETS
02.
03. 12
TANTEHORSE ►
IRIS
03.
04.
05. 12
PUDING PANI ELVISOVEJ
/SK
– KŘEST ALBA
+
CHIKI LIKI TU-A
/SK
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
15.
16. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
16.
17.
18. 12
KVĚTY ►
KŘEST ALBA
18.
show by query
vymazat filtry
advanced search
day
VŠE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
month
VŠE
january
february
march
april
may
june
july
august
september
october
november
december
year
VŠE
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1940
1939
1938
1935
1931
1930
1929
1928
event type
VŠE(bez DJ)
Concert
Theatre
DJ
Dance
Film
Exhibition
Workshop
Culturally - sporting events
Festival
Outdoor
Other
Program OFF
project
VŠE
Beans
Cirkopolis Line
Divadelní premiéry
Divadelní přesahy
EuroConnections
Hudební Alternativa
Hudební rezidence
Jazz Nejtek Selection
Koprodukce
Liveurope
Music Infinity
Na dotek
Nekropolis
PULZ
Spectaculare
Stagiona
Strategie komunikace pro Spectaculare a Palác Akropolis
woodoo
Workshopy
Zahraniční koncerty
1927 - 1935 DIVADLO AKROPOLIS
1935 - 1939 DIVADLO AKROPOLIS
1939 - 1945 MODERNÍ DIVADLO
1981 - 1995 JUNIOR KLUB
1989 MIR CARAVANE
1990 THE ROLLING STONES
1991 - 1999 DNES VEČER NA CHMELNICI
1992 - 2000 DIVADLA+NADACE PRAŽSKÉ 5
1995 - 2017 BIO AKROPOLIS
1995 - 2018 FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …
1995 - 2020 Výstavy, A Galerie
1996 - 2003 UCOA: UNITED COLOURS OF AKROPOLIS
1996 - 2015 JUNIOR KLUB
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ
1999 - 2003 MENSCH UND TECHNIK
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ
2001 - 2009 HIP HOP FOUNDATION
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE
2005 - 2008 MOVE: EUROPEAN FESTIVAL
2006 PALÁC AKROPOLIS: ROZHOVORY
2007 - 2015 MAGAZÍN PALÁCE AKROPOLIS
2008 - 2017 PLANET CONNECTION
2009 HUDBA STOPROCENTNÍCH MUŽŮ...
2009 KNIHA: PALÁC AKROPOLIS
2011 - 2015 TRAFFIC DANCE
2015 PUNKT MEETS MUSIC INFINITY
2022 Art Casino
page
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
preview page
next page
Results
23. 6. 2000
MALÁ SCÉNA
DŘEVĚNÉ PYTLÍ V JUTOVÝCH UHLÍCH
/CZ
23. 6. 2000
19:30, Small hall
24. 6. 2000
MALÁ SCÉNA
SM LOMOZ
/CZ
►
EX POSMRTNÉ ZKUŠENOSTI
24. 6. 2000
19:30, Small hall
28. 6. 2000
KŘEST DEBUTOVÉHO ALBA
Divokej Bill
/CZ
+
Iné kafe
/SK
28. 6. 2000
19:30, Big Hall
16. 9. 2000
PREMIÉRA NOVÉHO PROGRAMU
Eggnoise
/CZ
16. 9. 2000
19:30, Big Hall
17. 9. 2000
PRAŽSKÁ PREMIÉRA
Polemic
/SK
17. 9. 2000
19:30, Big Hall
19. 9. 2000
PREMIÉRA NOVÉHO PROGRAMU
Čikori
/CZ
19. 9. 2000
19:30, Big Hall
4. 10. 2000
Ty syčáci /CZ► křest Máj v dubnu
Petr Váša
+
Petr Zavadil
+
Tomáš Fröhlich
+
host ►
Václav Koubek
4. 10. 2000
19:30, Big Hall
21. 10. 2000
PREMIÉRA NOVÉHO PROGRAMU
-123 min.
/CZ
+
Sluneční orchestr
/CZ
21. 10. 2000
19:00, Big Hall
2. 11. 2000
KŘEST CD► ZLÝ NOTY NA VEČEŘI
Wohnout
/CZ
2. 11. 2000
19:00, Big Hall
3. 11. 2000
KŘEST NOVÉHO ALBA
Visací zámek
/CZ
3. 11. 2000
19:30, Big Hall
7. 11. 2000
PRAŽSKÁ PREMIÉRA
Vidiek
/SK
+
Vrtule 1
/CZ
7. 11. 2000
19:30, Big Hall
19. 11. 2000
V RÁMCI FESTIVALU► DEVĚT BRAN
K. Kolcová
+
umělci v hladovění
19. 11. 2000
20:00, Big Hall
21. 11. 2000
CENY JINDŘICHA CHALUPECKÉHO
II. Výtvar ►
TY SYČÁCI
/CZ
+
TATA BOJS
/CZ
+
SPECIÁLNÍ HOSTÉ...
21. 11. 2000
19:00, Big Hall
29. 11. 2000
PRAŽSKÝ KŘEST CD► BEZVETRIE
Andrej Šeban
/SK
29. 11. 2000
19:30, Big Hall
3. 12. 2000
2 TON SKA MADNESS
Selecter
/UK
+
Sto zvířat
/CZ
+
Polemic
/SK
3. 12. 2000
19:30, Big Hall
5. 12. 2000
+ dívčí soubor► Lelky
Čikori
/CZ
5. 12. 2000
19:30, Big Hall
6. 12. 2000
MIKULÁŠSKÝ KONCERT
Hudba Praha
/CZ
6. 12. 2000
19:30, Big Hall
16. 12. 2000
Průšovy kovárenské Vánoce 2000
Tři sestry
/CZ
+
Lety Mimo
/CZ
+
Plexis
/CZ
16. 12. 2000
19:00, Big Hall
page
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
preview page
next page