back to projects

previous project - next project

Stagiona

HomeProgramAbout AsArtistsPressPartnersPeopleLocations EventEventTest

Program
Tuesday 28/01/2020
18:00 BIG HALL
Rodinné představení o neobyčejném přátelství kluka a psa, kteří musejí společně svést boj s nebezpečným protivníkem, čínskou tajnou policií. Doporučeno od 10 do 110 let.
20:00 BIG HALL
Multižánrový projekt o moci bezmocných ovlivněný čtením knih spisovatelky Světlany Alexijevičové, oceněné Nobelovou cenou za literaturu.
Tuesday 04/02/2020
20:00 BIG HALL
Sonda do toho, jak reflektují a zkoumají aktuálnost klimatické změny dvě mladé ženy, které hledají souvislosti ve zdánlivě nesouvisejících disciplínách.
Wednesday 05/02/2020
20:00 BIG HALL
Dvě křehké dívky, basa piv a Havlova Audience beze slov
Tuesday 18/02/2020
Sunday 23/02/2020
15:00 BIG HALL
Zvíře, které nosíme v sobě. Tajemství, hluboko zapuštěné. Štěstí, citově závislé. Partner, nebo hostitel? Já.
Monday 24/02/2020
16:00 BIG HALL
Multižánrový projekt o moci bezmocných ovlivněný čtením knih spisovatelky Světlany Alexijevičové, oceněné Nobelovou cenou za literaturu.
20:00 BIG HALL
Autorská inscenace tvůrčí skupiny 8lidí vychází z události, která nedávno otřásla mediálním světem. Ruský novinář Arkadij Babčenko žijící v emigraci na Ukrajině se stal obětí vraždy.
Tuesday 25/02/2020
20:00 BIG HALL
Mnoho žen ukrývá ve svých tělech tajemství, mnoho žen o tom nemůže hovořit...
Tuesday 03/03/2020
20:00 BIG HALL
Sonda do toho, jak reflektují a zkoumají aktuálnost klimatické změny dvě mladé ženy, které hledají souvislosti ve zdánlivě nesouvisejících disciplínách.
Sunday 08/03/2020
20:00 BIG HALL
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA uvádí: Kar, divadlo objektů & koncert na motivy Anny Kareniny
Tuesday 10/03/2020
11:00 BIG HALL
Rodinné představení o neobyčejném přátelství kluka a psa, kteří musejí společně svést boj s nebezpečným protivníkem, čínskou tajnou policií. Doporučeno od 10 do 110 let.
18:00 BIG HALL
Rodinné představení o neobyčejném přátelství kluka a psa, kteří musejí společně svést boj s nebezpečným protivníkem, čínskou tajnou policií. Doporučeno od 10 do 110 let.
20:00 BIG HALL
Multižánrový projekt o moci bezmocných ovlivněný čtením knih spisovatelky Světlany Alexijevičové, oceněné Nobelovou cenou za literaturu.
Monday 16/03/2020
09:00 BIG HALL
Interaktivní inscenace pro děti od 6 let a dospívající mládež
10:30 BIG HALL
Interaktivní inscenace pro děti od 6 let a dospívající mládež
Tuesday 17/03/2020
20:00 BIG HALL
Na motivy Orwellovy dystopie 1984 přichází další hudebně-divadelní projekt skupiny Fekete Seretlek. Po úspěšné inscenaci KAR vás čeká rakvič-KAR-na.
Monday 23/03/2020
Thursday 16/04/2020
20:30 BIG HALL
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA uvádí: Kar, divadlo objektů & koncert na motivy Anny Kareniny
Sunday 19/04/2020
17:00 BIG HALL
Tuesday 28/04/2020
20:00 BIG HALL
Sonda do toho, jak reflektují a zkoumají aktuálnost klimatické změny dvě mladé ženy, které hledají souvislosti ve zdánlivě nesouvisejících disciplínách.
Stagiona. Master of Project: Bára Repická
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. All Rights Reserved.